Lisovací stroje na spojovací materiál Haeger a PEM

Sp-Tech, s.r.o. je již více jak 30 let výhradním dodavatelem strojů Haeger pro ČR. Pomůžeme Vám řešit technologické problémy při zalisování spojovacích prvků, a to jak v oblasti návrhu technologie a výroby, tak servisu. Nabízíme ucelenou řadu strojů od výrobce HAEGER a PEM . Pokud se zalisováním prvků začínáte nebo je již lisujete na klasických lisech, kontaktujte nás a my vám pomůžeme s návrhem vhodnější technologie, provedeme srovnávací výpočty a doporučíme stroj, který zlepší kvalitu Vaší výroby a přinese nemalé časové a finanční úspory, současně se zvýšením kvality a bezpečnosti práce.

Nabízíme jak jednoduchý základní stroj PEMSERTER PS4, tak stroje vyšších řad HAEGER vybavené systémy automatického podávání a různými doplňkovými nástroji, které umožňují dokonalé využití stroje a pro zákazníka možnost umístit prvek i za velmi složitých technických podmínek do většiny existujících materiálů. Vyráběné lisy jsou osazeny moderním hydraulickým nebo pneumatický systémem, který zabezpečuje stálý tlak v celém průběhu lisování, jenž je požadován pro správné zalisování elementů každého typu a velikosti. Všechny lisy pracují s patentovaným bezpečnostním systémem, který splňuje vysoké nároky na bezpečnost práce a konstrukčně je řešen tak, že i při vysoké produktivitě práce není ohroženo zdraví pracovníků. Funkce bezpečnostního systému je zaručena při lisování jak vodivých materiálů, tak nevodivých (lakované plechy, plasty apod.).

Stroje vyšších řad disponují intuitivním software s technologickými tabulkami pro jednotlivé lisovací prvky. Po výběru lisovacího prvku se automaticky nastaví veškeré hodnoty, jako lisovací síla, nastavení podavače, apod. Dalším benefitem je možnost ukládání fotografií výrobku. Operátor stroje pak jednoduše vidí, kam má daný prvek zalisovat.

Celý lisovací proces dokážeme robotizovat. Více informací naleznete v kategorii Robotizace a automatizace.

Hlavní přínosy lisovacích strojů Haeger:

  • nabízíme jak jednoduché tak plně automatické lisy
  • nezávislá hydraulická jednotka = zaručena stálé stejná hodnota lisovacího tlaku
  • možnost ukládání programů, včetně počítadla prvků a výrobků
  • technologické tabulky spojovacích prvků uložené ve stroji
  • možnost ukládání fotografií s pozicemi lisovacích prvků = eliminace chybějícího prvku nebo špatné pozice zalisování
  • bezpečnostní systém ochrany nástrojů a výrobků
  • možnost instalace až 6-ti automatických podavačů spojovacího materiálu pro zvýšení produktivity
  • automatická výměna nástrojů
  • velice spolehlivé stroje a naše více jak 30-ti leté zkušenosti s nimi
  • možnost robotizace lisovacího procesu