Lepší razníky pro revolverové děrovací lisy

24. 05. 2013

Razníky ze speciální oceli M4PM se zvýšenou životností (o 30- 50%)

 

 

 

 

 

 

Nástrojový systém Ultra Tec® od výrobce Mate nabízí již dlouho zpracovatelům plechů flexibilní a vysoce výkonné nástroje s prodlouženou životností. Nyní mohou být tyto vlastnosti ještě znásobeny, a to volitelným materiálem razníků Ultra Tec “A“ a “B“ z nástrojové oceli špičkové kvality M4PMTM.

OCEL M4PMTM

Byla zkonstruována pro vysoce kvalitní nástrojové systémy. Jedná se o rychlořeznou ocel vyrobenou metodou práškové metalurgie. Kovový prášek vzniká rozprašováním karbidů pomocí plynu a jednotlivé částice se následně spojují izostatickým lisováním za tepla. Unikátní vlastnosti této oceli jsou dány kombinací chemického složení oceli M4, procesem práškové metalurgie a trojnásobným popouštěním.

VYSOKÁ ODOLNOST PROTI OPOTŘEBENÍ

O 100% odolnější vůči opotřebení. Ocel M4PM odolává velmi účinně jak otěru (nalepování materiálu na razník), tak oděru (odírání nástroje). Díky tomu se zvyšuje interval mezi broušeními razníku na maximum.

 

 

 

 

NÁSTROJE, KTERÉ VYDRŽÍ DÉLE

Díky nesporným výhodám oceli M4PM a špičkové kvalitě (přesnost a provedení) nástrojů Mate se Vám dostávají do rukou bezkonkurenční nástroje - spolehlivé, konzistentní a s dlouhou životností. V porovnání s nástroji z běžné rychlořezné oceli od konkurenčních výrobců nabízejí razníky Mate Ultra Tec A a B z oceli M4PM minimálně o 50% vyšší odolnosti vůči opotřebení.

Co Vám  přinášejí nástroje s delší životností?

 

 

CENY

Razníky Ultra Tec A a B z oceli M4PM jsou cca o 20% dražší než tyto razníky ze standardní oceli M2. Ocel M4PM představuje ten nejlepší materiál na trhu. Oproti razníkům z oceli M2 mají o 30- 50% delší životnost.