Souhrn informací za 1/2 roku 2013

25. 07. 2013

Zde neleznete souhrnně novinky a informace z oblasti ohraňovacích nástrojů, které jsme pro Vás připravili za uplynulou polovinu roku 2013. Tyto jsou stále platné, jen bychom je rádi osvěžili.

Začátkem roku 2013 jsme Vás informovali o možnostech v rámci přebrušování, repase a úprav ohraňovacích nástrojů. Díky vybavené dílně v Německu jsme schopni mnoha úprav, případně doporučíme vlastní vhodná řešení.

25.1.2013 jsme vytvořili seznam nástrojů, které nabízíme za zvýhodněné ceny, u kterých došlo k drobným korekcím, ale nikdy se neprodali nebo nástroje nepoužívané ve skladu Nymburk. Naleznete v archivu novinek.

V únoru jsme zveřejnili skutečnost o rozšíření standardních řad ohraňovacích nástrojů, které již držíme skladem. Nástroje UKB-B s rychlo-upínkami, nové profily nástrojů které nenaleznete u konkurečních firem. Nástroje UKB-A jsou doplněny o držáky pro ohýbání velikých "U" profilů.

Březen byl zaměřený na speciální výrobu nástrojů - viz.:http://www.sp-tech.cz/novinky/vyroba-specialnich-ohranovacich-nastroju/

V průběhu měsíce dubna to byla novinka ohledně ohýbání profilů bez otlaků, na kterou jsme připravili zajímavý článek - viz.: http://www.sp-tech.cz/novinky/ohybani-bez-otlaku/

Jedna z posledních informací, byla dlouho očekávaná ohledně nového katalogu UKB (8. vydání) včetně cen. Zahrnuje nové nástroje a zpětně připravované technické řešení a aplikace.

Všechny tyto zprávy naleznete v archivu novinek.

Těšíme se na spolupráci

Team UKB

 

 

 

Fotogalerie

Přiložené soubory